Kompresory spalinowe

Kompresory spalinowe znane są w przemyśle już od dawna, w wielu branżach są one w powszechnym wykorzystaniu. Duże firmy zazwyczaj posiadają ich w nadwyżce, bowiem obecnie większość hal produkcyjnych wymaga do funkcjonowania kompresorów. Jednak w chwili otwierania nowej firmy kupno od początku nowego sprzętu może wiązać się z dość sporym kosztem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, aby nie wydać na nie fortuny?

Aby zaopatrzyć swoją nową fabrykę w sprężarki najwyższej jakości nie musimy właściwie ich kupować, wystarczy wybrać opcję leasingu. Biznesmeni mogą go otrzymać głównie u producenta kompresorów, operują oni nie jedynie nowymi urządzeniami, ale również używanymi. Oczywiście kwota dzierżawy jednej sprężarki zależna jest od kondycji, wieku oraz funkcji maszyny. Leasingodawca zawiera z nami umowę na czas określony, w tym czasie będziemy zobowiązani do comiesięcznego wpłacania konkretnej sumy opłat, w zamian za możliwość używania kompresorów w swojej firmie. Po upływie umowy można kompresory spalinowe nabyć albo tez zrezygnować z dzierżawy. Kolejną, atrakcyjną alternatywą jest nabycie sprężarek z odzysku. Wiąże się to oczywiście z ryzykiem zakupu wadliwego towaru, jednak cena powinna być bardzo dogodna. Powinniśmy używane kompresory kupować u rzetelnego sprzedawcy, przykładowo dużej firmy, która systematycznie wymienia sprzęt na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe mogą nam służyć jeszcze wiele lat, trzeba tylko przestrzegać odpowiedniej konserwacji maszyny. 

Wysokiej jakości sprężarki do zastosowania przemysłowego są dość kosztownymi maszynami. Debiutujący przedsiębiorca może zakupić je w atrakcyjnej cenie, wybierając używane egzemplarze. Można także wydzierżawić nowy kompresor bezpośrednio u producenta. 

Zobacz także: kompresory atmos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *