sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom współczesnych, wymagających konsumentów. Nasz punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat oraz każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat oraz bez ustanku się rozwijamy oferując najlepsze rozwiązania kultowe dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w należącej do nas szerokiej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kontrahencie, w następstwie tego panele odnajdujące się w opisującej nas ofercie charakteryzują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje żadnych problemów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie skład profesjonalnych sprzedawców!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną oraz dobrą politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą kontrahentom profesjonalną poradą oraz pomocą w doborze stosownego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są także tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy nieraz potrzebują tylko paru godzin. To o wiele reorganizuje proces remontu oraz przynosi szansę na kolosalne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem i do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania bądź też wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a z zapałem na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele podłogowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *